دسته‌بندی نشده

ابزار مبل در کرج

ابزار مبل در کرج

ابزار مبل سادات علاوه بر ارائه ابزار آلات مبل سازی ، در زمینه فروش انواع ملزومات مبل و اسفنج آن خدمات رسانی می نماید. مجموعه ما با دو دهه سابقه در زمینه فروش ملزومات مبل، با حذف واسطه ها، توانسته ایم تا ملزومات مورد نظر را به قیمتی مناسب تر، برای تولیدکنندگان مبلمان استان البرز ، در اختیار بگذاریم. جهت مطالعه بیشتر در مورد فروش ابزار مبل در کرج ، با ما همراه باشید.

پخش اسفنج مبل

در صنعت مبلمان ، انواع مختلفی از اسفنج ها وجود دارد. از جمله فوم سرد ، فوم گرم، اسفنج یورتان و فوم ویژه که همگی آنها در مجموعه سادات موجود می باشد. با توجه به حذف واسطه ها و خرید مستقیم از کارخانه، ما تنها پخش اسفنج مبل در کرج می باشیم که محصولات را با قیمتی مناسب عرضه می نماید. جهت استعلام قیمت ابزار مبل در کرج ، با ما تماس حاصل فرمایید.

انواع اسفنج و فوم

اسفنج و فوم هایی که در ساخت مبلمان استفاده می شود انواع مختلفی دارد. همانطور که گفتیم، در انواع مختلفی تولید میشوند که تفاوت آنها در تولید و کیفیت آنها می باشد. با ما همراه باشید تا تفاوت آنها را توضیح دهیم.

فوم سرد

پرکاربردترین فوم های موجود در بازار، فوم سرد می باشد. این محصول در صنایع مختلفی همچون صنعت مبلمان، صنایع ساخت اتومبیل و حتی صنعت هوایی از آن استفاده می کنند. به همین دلیل است که یکی از پرکاربردترین مدلهای فوم به حساب می آید. اگر برای انتخاب مبلمان به گالری های مبل مراجعه کرده باشید ، حتما متوجه آن  شده اید که در اکثر مبل های کلاسیک و سلطنتی از این محصول با کیفیت استفاده می شود.

فوم گرم

فوم گرم ، از لحاظ مواد اولیه با فوم سرد تفاوت زیادی ندارد ولی در مورد فرایند تولید آن ، با فوم سرد متفاوت های بسیاری دارد. از این نوع فوم بیشتر برای مبل های اداری و منزل ، که از قیمت مناسب تری دارند ، استفاده می شود. این محصول نسبت به فوم سرد ، قیمت پایین تری دارد و برای مبل های ارزان میتواند گزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای باشد. از طرفی طول عمر این محصول به نسبت فوم سرد کمتر می باشد.

لوازم رویه کوبی

در فرایند رویه کوبی ، فرد با تجربه نیاز دارد تا پارچه به نحوی با مبل متصل کند. برای ایجاد این اتصال محکم باید به وسیله‌ ای مانند چسب آن را بچسباند. در این جا دو روش ، چسب و منگنه وجود دارد که استادکار از طریق آن می توانند اتصال را برقرار کند. اما استفاده از چسب خیلی مرسوم نمی باشد. زیرا دارای دردسرهای زیادی است و همچنین مزایایی که در روش از منگنه کردن می باشد ، را ندارد.

لوازم رویه کوبی مبل شامل موارد زیر می باشد:
میز کار، دستگاه سوزن کوبی ، نگین زنی ، کمپرسور هوا ، متر ، خط کش ، کاتر ، اره ظریف بر، دریل برقی ، دستگاه پرس دکمه ، قیچی خیاطی ، چکش ، انواع سوزن زن ، ماشین سردوزی، قیچی خیاطی ، قالب های دستگاه دکمه زن ، دستگاه چسب زن تفنگی ، انبردست و غیره می باشد.

ملزومات مبل در کرج

وسایل و ملزومات بسیاری وجود دارد که در تولید و تعمیرات مبل در کارگاه لازم می باشد. به عنوان مثال : دستگیره پشت صندلی، کاتر و تیغ کاتر، قالب دکمه ترک، نخ شش لایه، یراق، فنر زیگزاگ، نوار مبلی ، نوار کش، نوار زیر مبل، گونی سفید و قرمز، ثرمه طنابی، نوار ثرمه، نخ مغزی و غیره می باشد.
یکی دیگر از مواردی که در لیست ملزومات مبل وجود دارد و به مبلمان زیبایی می بخشد دکمه مبلی می باشد. این محصول در مدل های متنوعی وجود دارند. جنس دکمه ها می تواند از پلاستیک در رنگ های متنوع و مختلف وجود داشته باشد که از نظر زیبایی با مبلمان هم خوانی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *